Palmwoods függőfotel szerkezettel pálmalevelekkel 193 cm x 83 cm x 129 cm
Cikkszám 4919536Termékleírás
Cikkszám 4919536
A dekoratív Palmwoods függőfotel pihenésre csábít, legyen szó akár kerti, erkélyen vagy teraszon történő használatról. Csuklós szerkezetű, így használat közben is elforgatható. A zárt háttámla kényelmes ülést biztosít. Időtlen, modern dizájnjának és zöld színének köszönhetően a pihenőfotel sokféle berendezéshez illeszkedik. A párna harmonikusan illeszkedik a csodás mintához.
A függőhinta stabil acélszerkezetből készült és zöld festést kapott. Időjárásálló, hosszú élettartammal. A konstrukció robusztus poliészterszövéssel rendelkezik, amely szintén zöld és jó párnázottságot biztosít. A kivehető ülő- és hátpárnák a vastag párnázottságnak köszönhetően magas komfortérzetet biztosítanak ülés közben. A tartós mintás huzatok anyaga 100% poliészter. A puha töltőanyag szintén poliészter.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876002240
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 83 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 160 kg |
| Ülésmélység: | 39 cm |
| Ülésszélesség: | 39 cm |
| Ülésmagasság: | 43 cm |
| Huzat díszítése/ színe: | Bézs |
| Huzat anyaga: | Polyrattan |
| Váz anyaga: | Acél |
| Mélység: | 129 cm |
| Magasság: | 193 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 193,0 cm |
| Szélesség: | 83,0 cm |
| Mélység: | 129,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.













