Párnaszett a Cupertino függőfotelhez
Cikkszám 5273818Termékleírás
Cikkszám 5273818
A készlet a Cupertino függőfotelhez tartalmaz egy stílusos világosszürke színű ülőpárnát (115 cm x 115 cm x 20 cm) és egy fejpárnát (45 cm x 23 cm). A 180 gramm poliészterből és polipropilén pamutból készült huzat nemcsak időjárásálló, hanem könnyen ápolható is, így kültéri használatra ideális.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 115 cm |
| Huzat díszítése/ színe: | Világosszürke |
| Űrtartalom: | 180 l |
| Töltőanyag: | Pamut, Poliészter |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Mélység: | 115 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Használat: | Kültér |





