Függőlámpa fekete-barna-szürke
Cikkszám 4646782Termékleírás
Cikkszám 4646782
Ez a függőlámpa a nappali vagy az étkező csodás, szemet gyönyörködtető látványossága lesz. Vintage stílusával, szürke búrájával, valamint rattan megjelenésével hódít. Egy fekete keret különleges módon emeli ki a lámpát. Fémből készült vázzal és műanyagból készült búrával rendelkezik. A függőlámpához egy E27-es foglalatú, 10 wattos izzó szükséges.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123262284
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Retro |
| Szín: | Fekete |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 140,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |







