OBI függőlámpa Gavoi
Cikkszám 3296027Termékleírás
Cikkszám 3296027
Az OBI Lighting Gavoi függőlámpa állítható ernyőjével meglepő látványt nyújt. Segítségével optimálisan és egyedileg világíthatja meg a tereit. Az egyszerű, de szép design minden helyiségben alkalmazhatóvá teszi a Gavoi lámpát. A fémből készült, matt fehér bevonatú korpusz tovább hangsúlyozza a modern megjelenést. Ez a függőlámpa az étkezőasztal vagy a dohányzóasztal felett találja meg az ideális helyét.
A lámpát fixen beépített 15 wattos LED-ekkel szállítjuk.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122053739
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,58 kg |
| Magasság: | 150,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |







