Rábalux Emrys beltéri függeszték matt fekete E27 1xMAX40W IP20
Cikkszám 5058854Termékleírás
Cikkszám 5058854
Ha a visszafogott mennyezeti lámpák helyett inkább egy jellegzetes, egyedi modellt választanánk modern nappalinkba, az Emrys egyes függeszték pont nekünk való. A fémből készült matt fekete lámpát henger formájú, színezett üvegbúra egészíti ki, amellyel a mintegy második búraként funkcionáló, szögletes formákból felépülő rácsos elem izgalmas kombinációt alkot. A függeszték kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, a kábel anyaga textil. Az Emrys egy darab legfeljebb 40 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. Ízléstől függően választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrást. Ha szeretnénk otthonos, meghitt hangulatot varázsolni a nappaliba, érdemes meleg fehér fényű izzóval használni a függesztéket, amely jól kiegészíti a színezett búrát. Az Emrys egyes függeszték méretei a következők: átmérője 200 mm, belógása 1800 mm, beépítési átmérője 120 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595721114
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Ipar |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Üveg |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 782 g |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |







