Rábalux Ilmari beltéri Függeszték fekete E27 1x MAX 15W IP20
Cikkszám 5208483Termékleírás
Cikkszám 5208483
A visszafogott, harmonikus formatervezésű Ilmari egyes függeszték számos modern nappali berendezésének elegáns darabja lehet. A fémből készült fekete lámpát alul nyitott, lefelé enyhén szélesedő, színezett üvegbúra és kisméretű kerek, fekete dísztalp egészíti ki. Az Ilmari egy darab legfeljebb 15 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. Mivel a függesztéket elsősorban otthonunk egyik nagy forgalmú helyiségébe, a nappaliba ajánljuk, természetes fehér fényű fényforrás használatát javasoljuk, amellyel modern, tiszta hatást érhetünk el. Mivel a színezett üvegbúrán keresztül is jól érvényesül az izzó, a függeszték megjelenését még izgalmasabbá tehetjük egy különleges formájú fényforrással. A lámpa méretei a következők: átmérője 100 mm, belógása 1200 mm, a beépítési átmérő 100 mm. Az Ilmari egyes függesztéket fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595721817
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Üveg |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 15 W |
| Típus függőlámpa: | Függőlámpa |
| Átmérő: | 10,0 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 286 g |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |



