Rábalux Ronno beltéri függeszték fekete E27 1xMAX25W IP20
Cikkszám 5058912Termékleírás
Cikkszám 5058912
A modern stílusú Ronno egyes függeszték hangulatos darabja lehet a nappali berendezésének. Visszafogott dizájnjának és színeinek köszönhetően számos enteriőrbe jól illeszkedik. A fémből készült fekete színű lámpát henger alakú, színezett üvegbúra egészíti ki, amelyen keresztül sejtelmesen szűrődik ki a fény a lámpa belsejéből. A Ronno kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, és egy darab, legfeljebb 25 W teljesítményű fényforrással használható. A foglalat típusa E27. Ehhez a modellhez leginkább egy meleg fehér fényű fényforrás illik, amely segít otthonos, meghitt hangulatot varázsolni a szobába. A függeszték méretei a következők: átmérője 90 mm, magassága 295 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 90 mm. A Ronno egyes függesztéket fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595720513
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Üveg |
| Forma: | Hengeres |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 25 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 558 g |
| Magasság: | 29,5 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |









