Rábalux Wilbour beltéri függeszték fehér E27 1xMAX60W IP20
Cikkszám 5058961Termékleírás
Cikkszám 5058961
Az indusztriális stílusú Wilbour egyes függeszték modern nappalink vagy étkezőnk egyedi kiegészítője lehet. A teljes egészében fémből készült fehér színű lámpát fehér búra egészíti ki, és kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A széles, ernyő formájú lámpafej alul nagy felületen engedi kiáramlani a fényt, így remekül érvényesül a lámpa fényereje. A Wilbour egy darab legfeljebb 60 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. Ízléstől függően választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrást. Ha az utóbbi mellett döntünk, tiszta, modern hatást érhetünk el, amely ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. A Wilbour egyes függeszték méretei a következők: átmérője 360 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 100 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595720148
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Ipar |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 60 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,14 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |









