Turn me függőlámpa fekete E27 IP 20
Cikkszám 5165402Termékleírás
Cikkszám 5165402
A fekete TURN ME retró függőlámpa időtlen és klasszikus formájával hódít. A függőlámpa nem tartalmaz izzót, így a lámpába legfeljebb 60 wattos E27 izzót szerelhet. Kombinálja a vintage lámpát egy tetszés szerinti izzóval.
Kölcsönözzön a lámpának különleges jelleget rusztikus vagy retró izzókkal, így divatos marad. A 14774-18 kiegészítő tartozéknak köszönhetően a lámpa egyedi rövidítésére és beállítására is lehetőség van. A függőlámpa hossza és szélessége 10 cm, maximális felfüggesztése pedig 120 cm.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689964290
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete |
| Váz anyaga: | Vas |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 60 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 458 g |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |








