Mosdószekrény 50 x 60 x 39 cm aranytölgy
Cikkszám 5511134Termékleírás
Cikkszám 5511134
Mosdószekrény 50 x 60 x 39 cm, 2 fiókkal, aranytölgy, lágyzáródású.
A gyártó adatai
Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
bok@deftrans.com.pl
5906365456436
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Bevonat: | Melamin |
| Típus: | Mosdó alsó szekrény |
| Előlap színe: | Tölgy |
| Korpusz színe: | Tölgy |
| Softclose: | Lágyan záródó fiókokkal |
| Magasság: | 60 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Mélység: | 39 cm |
| Polclapok száma: | 0 Darab |
| Polcok mennyisége: | 2 Darab |
| Ajtók száma: | 0 Darab |
| Anyag front: | Forgácslap |
| Korpusz anyaga: | Forgácslap |
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |



















