Fackelmann fali szekrény 60 cm Atlanta fehér
Cikkszám 4831046Termékleírás
Cikkszám 4831046
Az Atlanta sorozatba tartozó Fackelmann fürdőszobai faliszekrény vonzó formatervezésével és kiváló funkcionalitásával tűnik ki. Magasfényű fehér színvilágának köszönhetően könnyen beilleszthető a meglévő fürdőszobabelső stílusokba.
Keskeny faliszekrény 1 polccal, kompakt fürdőszobákba ideális
A karcsú fürdőszobai szekrény 60,5 cm széles, és 60 cm-es magasságának köszönhetően elegendő helyet biztosít a fürdőszobai tárgyaknak, higiéniai és kozmetikai cikkeknek. A szekrény egy fogantyú segítségével könnyen kinyitható. Az összesen 1 fapolcnak köszönhetően a tárolóhelyet teljesen egyedileg oszthatja be, így rendet tarthat a fürdőszobai szekrényben. A szekrény Softclose funkcióval is rendelkezik, így megakadályozza a hirtelen záródást.Kiváló minőségű fürdőszobaszekrény
A fali szekrény nemcsak funkcionalitásával, hanem minőségi megmunkálásával is meggyőző. A szekrénytest farostlemezből készült és matt fehér színű. A frontok magasfényű fehér színűek, melaminból és fóliából készülnek. A melamin bevonatú felületnek köszönhetően a szekrény könnyen tisztán tartható.A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033827331
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Bevonat: | Melamin |
| Előlap színe: | Fehér magasfényű |
| Korpusz színe: | Fehér matt |
| Softclose: | Lágyan záródó funkcióval |
| Típus: | Faliszekrény |
| Magasság: | 60 cm |
| Szélesség: | 60,5 cm |
| Mélység: | 22,5 cm |
| Polclapok száma: | 1 Darab |
| Ajtók száma: | 2 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,3 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 60,3 cm |
| Mélység: | 22,6 cm |





