Magas szekrény 1 ajtós vörösfenyő
Cikkszám 3014396Termékleírás
Cikkszám 3014396
A magas szekrény minden modern fürdőszobai berendezéshez illik, és tetszés szerint illeszthető be minden lakberendezési koncepcióba. A magas szekrény nyitási iránya megfordítható. 1 ajtóval rendelkezik, amelyeket kényelmes fogantyúmélyedéssel, valamint soft close zsanérral szereltek fel. Kiváló minőségű MDF-ből készült, és PVC-vel fóliázták. Ennek köszönhetően a magas szekrény vízlepergető és könnyen ápolható. A magas szekrény belső oldala szürkére laminált. 1 fix fa rekesszel és 4 üvegezett rekesszel rendelkezik. A magas szekrény előszerelve kerül kiszállításra, és a falra kell rögzíteni.
A gyártó adatai
BADEN HAUS S.p.A
Via del Lavoro 30
63076 Monteprandone
info@badenhaus.it
8003964446947
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Előre szerelt |
| Bevonat: | MDF front PVC fóliával |
| Softclose: | Lágyan záródó funkcióval |
| Típus: | Magas szekrény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,0 kg |
| Magasság: | 140,0 cm |
| Szélesség: | 34,9 cm |
| Mélység: | 19,9 cm |







