Maximus Eve fali szekrény 60 cm 2 ajtós fehér
Cikkszám 4015756Termékleírás
Cikkszám 4015756
Az Eve faliszekrény tetszetős kiegészítést kínál a névadó sorozat egyéb fürdőszobabútoraihoz. Egyszerű kialakításának köszönhetően a szekrény szép formájú kiegészítő minden fürdőszobában. A fali szekrény belső polcaival biztosítja a sokféle fürdőszobai kellék számára szükséges tárolóhelyet. Szakember segítsége nélkül is könnyen beszerelhető.
Fali szekrény
Felszereltség:
- 2 ajtó
- krómozott fémfogantyúk
Színe: magasfényű fehér
Méretek ma x sz x mé: 61 cm x 60 cm x 24 cm
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Bevonat: | Lakk |
| Előlap színe: | Fehér magasfényű |
| Korpusz színe: | Fehér magasfényű |
| Softclose: | Lágyan záródó funkció nélkül |
| Magasság: | 61 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység: | 23,6 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,8 kg |
| Magasság: | 61,1 cm |
| Szélesség: | 59,9 cm |
| Mélység: | 23,6 cm |











