Fackelmann midi szekrény slim Luna 30,5 cm magasfényű antracit
Cikkszám 4830915Termékleírás
Cikkszám 4830915
A Fackelmann Luna slim midi szekrény stílusos megjelenésével, kiváló minőségű megmunkálásával és magas funkcionalitásával tűnik ki. A divatos, magasfényű antracit színű elülső elemeknek és a matt antracit színű szekrénytestnek köszönhetően ez a fürdőszobai bútor elegáns látvány minden fürdőszobában. Csupán 17 cm-es mélységével rendkívül helytakarékos és ideális kis fürdőszobákba és vendég-WC-kbe. Mérete 30,5 cm x 83 cm x 17 cm.
Sok tárolóhely a fürdőszobai kellékek számára kis fürdőszobákban is
Vonzó megjelenése mellett az elegáns midi szekrény magas funkcionalitásával is meggyőz. A két üvegpolccal felszerelt szekrény sok helyet biztosít a törülközők és egyebek optimális tárolásához.
Kiváló minőségű megmunkálás
A két ajtó a szabadon választható ütközővel balra és jobbra is felszerelhető. Emellett gőzölt csuklópántokkal rendelkeznek, melynek köszönhetően gyengéden és halkan záródnak. A keresztelemek és a hátsó fal semleges ezüstszürke színűek.
Könnyen ápolható felületek
A fürdőszobai szekrény nedvességálló PU (poliuretán) enyvezéssel ellátott, kiváló minőségben megmunkált vastag szegélyekkel rendelkezik. A szekrénytest és az elülső oldal is nedvességálló anyagokból készült. Ezáltal ezek rendkívül stabilak és könnyen ápolhatók.
Egyszerű összeszerelés
A Luna fürdőszobabútor termékcsalád termékeit függesztve történő szerelésre tervezték. A midi szekrény szállítása lapra szerelve történik és önállóan egyszerűen összeszerelhető.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033872133
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Előlap színe: | Antracit |
| Korpusz színe: | Antracit matt |
| Softclose: | Lágyan záródó funkcióval |
| Magasság: | 83 cm |
| Típus: | Midi szekrény |
| Szélesség: | 30,5 cm |
| Mélység: | 17 cm |
| Polclapok száma: | 2 Darab |
| Ajtók száma: | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,8 kg |
| Magasság: | 82,6 cm |
| Szélesség: | 30,2 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |









