Madrid magas szekrény 30 cm fehér
Cikkszám 4016879Termékleírás
Cikkszám 4016879
A Madrid magas szekrény modern külsejével és kiváló minőségű kidolgozásával nyeri meg a vásárlót. Tökéletesen illik minden fürdőszoba-berendezéshez. Dekorfelületek különböző változataival kapható, így bőséges választék áll rendelkezésére ahhoz, hogy egyéni igényei szerint alakítsa ki fürdőszobáját. A vonzó külsőt krómozott fogantyúk teszi teljessé. A 2 ajtó mögött polcok rejlenek, melyek sok helyet nyújtanak törülközői, valamint fürdőszobai és kozmetikai termékei tárolásához. Ráadásul a szekrény előszerelt, így néhány lépésben függesztve felszerelhető a falra.
Felszereltség:
- 2 ajtó
- Polcok
Korpusz és front színe: magasfényű fehér
Mérete (Sz x Ma x Mé): 30 cm x 150 cm x 23,6 cm
Szállítási állapot:
Időt takarít meg, mert a fürdőszobai bútor előszerelt. Ennek köszönhetően nincs szükség összeszerelésre.
A sorozat termékei:
Kiegészítő szekrényekkel tekintélyes tárolóhelyet és harmonikus összképet teremthet fürdőszobájában.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Előre szerelt |
| Bevonat: | Lakk |
| Előlap színe: | Fehér magasfényű |
| Korpusz színe: | Fehér magasfényű |
| Softclose: | Lágyan záródó funkcióval |
| Magasság: | 150 cm |
| Típus: | Magas szekrény |
| Szélesség: | 30 cm |
| Mélység: | 23,6 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,0 kg |
| Magasság: | 150,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 23,6 cm |











