Bosch AdvancedShear 18V-10 akkus fű- és bokornyíró akkumulátorral és töltővel
Cikkszám 4613055Termékleírás
Cikkszám 4613055
Az erős Bosch AdvancedShear akkumulátoros fű- és bokornyíró sövények és cserjék formázására, valamint fű- és gyepszegélyek nyírására szolgál például járdák, teraszlapok vagy ágyásszegélyek mentén. A praktikus akkumulátoros működés abszolút rugalmasságot biztosít, így a fűnyírót a kertben bárhol használhatja.
Tiszta és precíz vágások svájci pengékkel
A két különböző kiegészítőnek köszönhetően a vágót bokornyíróként vagy fűnyíróként is használhatja. A csomag egy 20 cm hosszú cserjevágót és egy 10 cm széles fűnyírót tartalmaz. Mindkét késfej különösen tartós, és a Bosch svájci gyárából származó precíziósan csiszolt pengékkel nyűgöz le. A bokorvágó emellett Dual-Action pengékkel rendelkezik, egy kétoldalas vágókéssel, valamint lézervágott és gyémántcsiszolt pengékkel a maximális vágási pontosság érdekében.Kényelmes használat
A szabadalmaztatott blokkolásgátló rendszernek köszönhetően Ön megszakítás nélkül vághat. Az ergonomikus kialakítás és a kényelmes Softgrip markolat minden pozícióban kényelmes kezelhetőséget biztosít. A Multi-Click rendszernek köszönhetően a késtartozékok cseréje gyors és egyszerű. A pengék védelme érdekében ütközésvédőt is tartalmaz.Power For All: Egyetlen akkumulátor sok készülékhez
Az akkumulátoros fű- és sövénynyíró egy 18 V-os Power For Alliance akkumulátorral működik. Ezt az akkumulátort számos kerti- és elektromos készülékhez használhatja, így pénzt és helyet takaríthat meg. A csomagban lévő 2 Ah-s akkumulátornak köszönhetően a fűnyíró akár 85 percig is képes nyírni. Az akkumulátor pozitív tulajdonságaival győz meg: önkisülés és memóriaeffektus nélkül hosszabb tárolási idők esetén. Az akkumulátor töltöttségi szintjelzője időben jelzi, ha az AdvancedShear készüléket tölteni kell| Bosch AdvancedShear akkumulátoros fű- és bokornyíró |
| Fűnyíró 100 mm |
| Bokornyíró 200 mm |
| 18 V-os Power for Alliance akkumulátor, 2 Ah |
| Töltő. |
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952558400
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Típus: | Akku fű- és bokornyírókhoz |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltővel |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 10 cm |
| Vágáshossz: | 20 cm |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 3,6 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Alkalmazási terület: | Egyéb |
| Vágóél minősége: | Sima |
| Fogantyú anyag: | Műanyag és puha tapintású |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,45 kg |
| Magasság: | 16,3 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |

























