Bosch hosszabbító nyél Isio fű- és bokornyíróhoz
Cikkszám 4762472Termékleírás
Cikkszám 4762472
A Bosch hosszabbító nyél a Bosch Isio készülékhez alkalmas. A praktikus hosszabbító nyél lehetővé teszi, hogy lehajolás nélkül vágja a gyep széleit.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952563343
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fű- és bokornyíró tartozékok |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyéllel |
| Alkalmazási terület: | Egyéb |
| Fogantyú anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 700 g |
| Magasság: | 106,0 cm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 8,9 cm |



