Bosch Isio akkus fű- és bokornyíró
Cikkszám 4762662Termékleírás
Cikkszám 4762662
Nélkülözhetetlen segéd a kertben: A vezeték nélküli Bosch Isio akkus fű- és bokornyíró olló egy lenyűgöző, többfunkciós készülék, amelyet cserjék és pázsitszegélyek formázására terveztek. A tartozékok között megtalálható egy 120 mm-es sövényollókés, egy 80 mm-es fűvágókés. A hosszabbító nyél külön kapható opcionális tartozékként.
A "Multi-Click" rendszernek köszönhetően a tartozékok cseréje egyszerű. A 3,6 V-os lítium-ion akkumulátor akár 50 perces blokkolásmentes működést biztosít a beépített Bosch blokkolásgátló rendszernek köszönhetően.
A Bosch Isio ergonomikus kialakítású a maximális kényelem érdekében. Mindössze 550 gramm súlyának köszönhetően nagyon praktikus és kompakt a könnyű tárolás érdekében.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140630689
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 1,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 3,6 V |
| Típus: | Akku fű- és bokornyírókhoz |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 8 cm |
| Vágáshossz: | 12 cm |
| Teleszkópos nyél: | Tartozékként kapható |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 3,6 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 3,6 V |
| Alkalmazási terület: | Egyéb |
| Vágóél minősége: | Sima |
| Fogantyú anyag: | Műanyag és puha tapintású |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 550 g |
| Magasság: | 11,8 cm |
| Szélesség: | 8,2 cm |
| Mélység: | 33,6 cm |





