Bosch pótkés/sövényollókés Easyshear számára
Cikkszám 4304580Termékleírás
Cikkszám 4304580
A Bosch sövényollókés a Bosch easyShear gyep- és cserjevágó ollóhoz használható pótkés vagy kiegészítő formázó kés, amely gyors és hatékony vágást tesz lehetővé. Ezenkívül hosszú éltartam jellemzi, és egyszerűen cserélhető.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140980562
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fű- és bokornyíró tartozékok |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Vágáshossz: | 12 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
| Alkalmazási terület: | Egyéb |
| Vágóél minősége: | Sima |
| Penge hossza (mm): | 12 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 27,0 cm |





