Bosch tartalék fűvágókés Isio fű- és bokornyíróhoz
Cikkszám 4762506Termékleírás
Cikkszám 4762506
A Bosch tartalék fűvágókés a Bosch Isio fű- és bokornyíró ollóhoz használható pótkés vagy kiegészítő szegélyvágó.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952563350
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fű- és bokornyíró tartozékok |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 8 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
| Alkalmazási terület: | Egyéb |
| Vágóél minősége: | Sima |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |



