Bosch tartalék sövényollókés Isio fű- és bokornyíróhoz
Cikkszám 4762498Termékleírás
Cikkszám 4762498
A Bosch tartalék sövényollókés a Bosch Isio fű- és bokornyíró ollóhoz használható pótkés vagy kiegészítő sövényolló.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952563367
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fű- és bokornyíró tartozékok |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Vágáshossz: | 12 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
| Alkalmazási terület: | Egyéb |
| Vágóél minősége: | Sima |
| Penge hossza (mm): | 12 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 230 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 12,5 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



