CMI akkumulátoros fű- és bokornyíró szett C-AGS-3.6/10
Cikkszám 4733820Termékleírás
Cikkszám 4733820
Ez a CMI C-AGS-3.6/10 akkumulátoros fű- és bokornyíró szett fűszegélyek és bokrok nyírására alkalmas. 3,6 V feszültségű és 1,5 Ah teljesítményű modern Li-Ion akkumulátorral rendelkezik. Az integrált akkumulátornak köszönhetően a készülék vezeték nélkül és rugalmasan használható. A szett tartalmaz egy 7 cm szélességűre nyitható és 10 cm hosszú fűollót, valamint egy bokornyíró ollót. Előnye, hogy ezek szerszám nélkül cserélhetők.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872345686
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 1,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 3,6 V |
| Típus: | Kombinált eszközök |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 7 cm |
| Vágáshossz: | 10 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,06 kg |
| Magasság: | 34,0 cm |
| Szélesség: | 8,3 cm |
| Mélység: | 12,3 cm |











