CMI fű- és cserjevágó C-AGS-3.6/10 3,6 V Li-ion akkumulátor
Cikkszám 5265269Termékleírás
Cikkszám 5265269
A nagy teljesítményű 3,6 V-os Li-Ion akkumulátorral ellátott (1500 mAh) CMI C-AGS-3.6/10 fű- és cserjevágó ideális segítőtárs a kertbarátok számára. Lenyűgözően rövid, maximum 30 perces töltési idejével az akkumulátor 3-5 órás üzemidőt biztosít, és tökéletesen alkalmas hosszabb munkákhoz is. Az ergonomikusan kialakított, műanyagból készült markolatnak köszönhetően az olló kényelmesen fekszik a kézben és a munkavégzés kényelmes, fáradtságmentes.
Sokoldalúság
A metszőolló két praktikus vágófeltéttel kerül kiszállításra: A 10 cm hosszú, fogazott metszőfeltét ideális a fű és a bokrok visszavágásához. A második, 7 cm széles feltétet kifejezetten a gyepszegélyek nyírására tervezték. Így könnyedén elvégezheti a különböző kerti feladatokat, és közben precíz eredményeket érhet el. A csomag egy töltőkábelt és egyéb tartozékokat is tartalmaz, így azonnal nekiláthat a munkának.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872349547
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 1,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 3,6 V |
| Típus: | Fűnyíró ollók |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 7 cm |
| Vágáshossz: | 10 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 3,6 V |
| Alkalmazási terület: | Fű/növény |
| Vágóél minősége: | Fogazott |
| Cső Átmérő-höz mm-ben: | 0 - 100 |
| Penge hossza (mm): | 100 mm |
| Fogantyú anyag: | Műanyag és puha tapintású |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 520 g |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |









