Einhell akkumulátoros fű- és cserjevágó készlet GE-CG 18/100 Li T Kit
Cikkszám 5272794Termékleírás
Cikkszám 5272794
Az Einhell GE-CG 18/100 Li T akkumulátoros fű- és cserjevágó készlet az okos Power X-Change család nagy teljesítményű tagja. Az akkumulátoros készülék kényelmes alternatívája a kézi ágvágóknak vagy metszőollóknak. Könnyebb, csendesebb és rugalmasabban használható, mint a benzinmotoros vagy elektronikus változatok, így ideális segítő a bokrok és fák nyírásában, formázásában és ritkításában.
A fűnyíró penge tökéletes a gyepszélek karbantartásához (100 mm). Sövények és bokrok formázásához ideálisak a lézervágott és gyémántcsiszolt cserjevágó pengék. Az eszközök könnyen és szerszámok nélkül cserélhetők. Használat közben a softgrip markolat minden mozdulatnál tökéletes tartást és ergonómiát biztosít.
A fedett hajtóműház védi az érintkezési pontokat és a hajtóműolajjal kenhető alkatrészeket használat és a tisztítás során. A csomag tartalmaz egy teleszkópos hosszabbítót a különösen ergonomikus használathoz, valamint egy 2,5 Ah-s Power X-Change akkumulátort és egy töltőt.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825680829
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Típus: | Fűnyíró ollók |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Gyorstöltő: | Gyorstöltő nélkül |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 10 cm |
| Vágáshossz: | 20 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyéllel |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
| Alkalmazási terület: | Fű/növény |
| Vágóél minősége: | Fogazott |
| Penge hossza (mm): | 200 mm |
| Fogantyú anyag: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,70 kg |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 32,0 cm |































