Einhell Power X-Change akkus fű- és cserjevágó készlet GE-CG 18/100 Li E-Solo
Cikkszám 4769592Termékleírás
Cikkszám 4769592
Az Einhell Power X-Change akkumulátoros fű- és cserjevágó erőteljes akkumulátorával könnyedén nyírhatja a sövényeket, a bokrokat és a cserjéket. Az akkumulátoros működés emellett rugalmas használatot tesz lehetővé az egész kertben. A sövény- és fűnyíró emellett könnyebb és csendesebb, mint a benzinmotoros és az elektronikus társai.
2 az 1-ben kerti eszköz: Fűnyíró és cserjevágó egyben
A fű- és bokornyíró két, különböző pengéjű kiegészítővel rendelkezik. A 100 mm vágási szélességű gyepszegélyvágóval a fűnyírás közben gyakran megmaradó gyepszegélyek nyírhatók utólag. A cserjevágó kiválóan alkalmas cserjék, bokrok és kisebb sövények visszavágására és formára vágására. A lézervágott és gyémántcsiszolt acélból készült vágókésekkel könnyen vágható a gyep vagy ágak. A csere kis erőfeszítéssel és szerszámok nélkül történik.Kényelmes fűnyíró
A markolat puha, így a fűnyíró kényelmesen fekszik a kézben és biztonságos fogást biztosít használat közben. A meghajtóház le van fedve, így védve van attól, hogy használat vagy tisztítás közben a hajtóműolajjal érintkezzen.Erőteljes akkumulátoros üzem a Power X-Change család akkumulátoraival
Az akkus fű- és cserjevágó az Einhell Power X-Change család tagja, és a sorozatból származó nagy teljesítményű 18 V-os lítium-ion akkumulátorral működik. Az akkumulátorok rugalmasan használhatók a Power X-Change család összes kerti szerszámához és szerszámához. Az akkumulátoron található praktikus LED-es szintjelzővel különösen jól tud előre tervezni. Ezenkívül az akkumulátorok rendkívül robusztusak és tartósak az automatikus ABS-akkumulátor-ellenőrzésnek köszönhetően.Az akkumulátor és a töltő nem tartozék.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825652710
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Típus: | Akku fű- és bokornyírókhoz |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 10 cm |
| Vágáshossz: | 20 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,06 kg |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Szélesség: | 10,4 cm |
| Mélység: | 30,5 cm |





















