LUX-TOOLS 20 V akkus fű- és cserjenyíró 1 PowerSystem A-GS-20/20
Cikkszám 4448817Termékleírás
Cikkszám 4448817
A LUX-TOOLS A-GS-20/20 akkus fű- és cserjenyíró cserjék és gyepszegélyek lenyírásához, valamint bokrok pontos formára vágásához alkalmas. Az elektromos vágóval a kert gondozása energiatakarékos és kényelmes.
Fűnyíró és cserjevágó egyben
A csomag részét képező kiegészítők, egy 10 cm vágáshosszú szegélynyíró és egy 20 cm vágáshosszú sövénynyíró nagyon egyszerűen, szerszámok használata nélkül cserélhetők. Az ergonomikus, softgrip főmarkolat a fű- és sövénynyíró kényelmes és könnyed vezetését szolgálja.Elektromos kerti vágó lézervágott pengékkel
A csomagban található kiegészítőknek köszönhetően a cserjék és a gyepszegélyek különösen precízen vághatók az egymással szembe mozgó, mindkét oldalon lézercsiszolt pengéknek köszönhetően.Praktikus akkumulátoros működés a maximális mozgási szabadság érdekében a kertben
Mivel a fűrész akkumulátorokkal működik, így dugalj és kábelek nélkül dolgozhat. Ezenkívül a hajtást alacsony zajkibocsátás jellemzi, ami különösen előnyös a sűrűbben lakott területeken. Az akkumulátoros fű- és sövénynyíró a LUX 1 PowerSystem része és egy, ehhez a sorozathoz tartozó 20 V-os (18 V névleges feszültségű), 2 Ah-s vagy 4 Ah-s lítium-ion akkumulátorral működtethető. 2 Ah akkumulátor használatát javasoljuk. Az akkumulátor és a töltőkészülék külön vásárolhatók meg.Egy akkumulátor - két világ: Az 1 PowerSystem
A különböző akkumulátoroknak és töltőállomásoknak végre vége - ezt a LUX-TOOLS 1 PowerSystem akkumulátorplatform teszi lehetővé. Ez egy rendszerben egyesíti a ház körül végzendő valamennyi fontos felhasználást. A különböző akkumulátorokkal rendelkező különféle készülékek helyett minden eszköz egyetlen akkumulátor típussal működtethető. Praktikus és költségeket takaríthat meg. A Twin Power technológiának köszönhetően pedig a nagy teljesítményű 40 V-os kerti gépek két 20 V-os akkumulátorral működtethetők - csak egy akkumulátor rendszerrel!A 1 PowerSystem egyesíti a legújabb akkumulátor-generáció legjobb tulajdonságait. Optimális töltésszabályozás, az akkumulátorhűtéshez szükséges légcsatorna-rendszer, a biztonság és tartósság érdekében létrehozott házkialakítás, valamint a kiváló minőségű akkumulátor cellák optimális megbízhatóságot és biztonságot nyújtanak még az igényes munkákhoz is. Fedezze fel a vezeték nélküli szabadságot a ház és a kert körül a LUX-TOOLS 1 PowerSystem rendszerével.
| 1 x LUX akkus fű- és cserjenyíró |
| 1 x 10 cm fűnyíró |
| 1 x 20 cm sövényvágó. |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960224
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Típus: | Kombinált eszközök |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 10 cm |
| Vágáshossz: | 20 cm |
| Teleszkópos nyél: | Teleszkópos nyél nélkül |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 20,0 V |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 18,0 V |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 9,5 cm |
| Mélység: | 29,0 cm |





















