LUX-TOOLS A-GS 80/110 akkumulátoros gyep- és cserjevágó ollókészlet
Cikkszám 3404159Termékleírás
Cikkszám 3404159
A LUX-TOOLS A-GS 80/110 akkumulátoros gyep- és cserjevágó ollókészlet számára a növények vagy a gyep formára vágása, metszése és vágása sem akadály. Az ollót használhatja sövények tökéletes alakra vágásához, hajtások metszéséhez és fűszegélyek optimális vágásához is. A kiváló minőségben megmunkált, szerszám nélkül cserélhető kések - 80 mm vágásszélességű gyepvágó olló, 110 mm vágáshosszúságú cserjevágó kés - precíziós köszörüléssel készültek, és így hosszú élettartamot garantálnak.
A kiváló minőségű, márkás 3,6 voltos lítium-ionos akkumulátor a Siemens vállalat gyártmánya. Az olló megfelel a legújabb biztonsági előírásoknak. Ennek megfelelően egy kivehető akkumulátorral szállítjuk, amely a készülékből kivéve tölthető. Az akkumulátor egyszeri feltöltésével kb. 45 percig dolgozhat.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872346249,4048121152099
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Típus: | Kombinált eszközök |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Fűnyíró olló vágásszélessége: | 8 cm |
| Vágáshossz: | 11 cm |
| Teleszkópos nyél: | Tartozékként kapható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,00 kg |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 28,5 cm |









