LUX-TOOLS pótakkumulátor 3,6 V-os A-GS-80/110-hez
Cikkszám 3945094Termékleírás
Cikkszám 3945094
A LUX-TOOLS pótakkumulátor a LUX fű és bokor vágókhoz, 3,6 V A-GS-80/110 a Samsung márkájú akkumulátorcellákkal van felszerelve, és alkalmas pótalkatrészként vagy hibás akkumulátor cseréjéhez. Ez egy különösen erős lítium-ion akkumulátor, 3,6 V feszültséggel és 2,5 Ah akkumulátor kapacitással. A töltési idő 3 óra és 5 óra között van.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206084
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Akkumulátor feszültség: | 3,6 V |
| Típus: | Akku fű- és bokornyírókhoz |
| Akku-típus: | Li-ion |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |





