Léc duglászfenyő nyers fűrészáru 32 mm x 48 mm x 4000 mm
Cikkszám 3717048Termékleírás
Cikkszám 3717048
A nyers duglászfenyő léc fűrészáru minden fajta belsőépítészethez, tartószerkezetekhez, válaszfalakhoz, kerítésépítéshez és faszerkezetekhez használható. Kültéren is alkalmazható.
A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868807762
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fa típusa: | Duglászfenyő |
| Impregnált: | Nem |
| Minőségi osztály: | 1 |
| Vastagság: | 3,2 cm |
| Típus: | Léc |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,07 kg |
| Magasság: | 4,00 m |
| Szélesség: | 3,2 cm |
| Mélység: | 4,8 cm |



