LUX-TOOLS E-BHL-23 fúrókalapács kofferrel
Cikkszám 4971636Termékleírás
Cikkszám 4971636
A LUX E-BHL-23 fúrókalapács nagy teljesítményű és megbízható szerszám a nagy igénybevételű barkács- és szakmai projektekhez. Az erős, 1500 wattos teljesítményének köszönhetően ez a fúrókalapács betonban, fában és acélban végzett fúráshoz, kalapácsfúráshoz és véséshez ideális.
Kényelmes kezelés
A készülék ergonomikus kiegészítő fogantyúval rendelkezik, amely nagyobb irányíthatóságot és jobb tartást biztosít munka közben. A praktikus mélységütközővel a fúrási mélység pontosan beállítható a tökéletes eredmény érdekében. Az antivibrációs fogantyú biztosítja a precíz munkát, billegés nélkül.
Sokoldalú alkalmazási lehetőségek
A fúrókalapács betonban 32 mm, fában 40 mm, acélban pedig 13 mm maximális fúrási teljesítményt biztosít. Az erőteljes 6 Joule ütési energia hatékony és gyors munkavégzést tesz lehetővé különféle anyagokban. A nagy teherbírású SDS Plus befogó lehetővé teszi a megfelelő fúrófejek és egyéb tartozékok gyors és egyszerű cseréjét.
Praktikus tartozék és szállítási megoldás
A csomag a doboz mellett különböző tartozékokat is tartalmaz, amelyben a fúrókalapács biztonságosan tárolható és szállítható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873805271
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget Használjon védőkesztyűt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Max. furat betonban: | 32 mm |
| Ütésenergia: | 5,8 J |
| Max. furat fában: | 40 mm |
| Max. furat acélban: | 13 mm |
| Koffer/ Táska: | In L-Boxx |
| Kiegészítők: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő fogantyú: | Kiegészítő fogantyúval |
| Mélyütköző: | Mélységmegállítóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,2 kg |
| Magasság: | 3,9 cm |
| Szélesség: | 10 mm |
| Mélység: | 2,5 cm |





























