LUX-TOOLS drótkorong 75 mm durva
Cikkszám 5103312Termékleírás
Cikkszám 5103312
A LUX-TOOLS drótkorong durva változata megfelel fém és acél felületek rozsda- és festékmentesítésére valamint tisztítására. Nem felel meg alumínium megmunkálására.. Tartalom: 1 db, 75 mm átmérőjű
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871030415
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 75 mm |
| Felfogó átmérője: | 75 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Fém, nemesacél |
| Anyag: | acéldrót, durva |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 72 g |
| Magasság: | 3,5 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |







