LUX-TOOLS fazékkefe 75 mm finom szálú
Cikkszám 5103270Termékleírás
Cikkszám 5103270
A finom szálú LUX-TOOLS fazékkefe, 75 mm átmérőjű, tengelye 6 mm-es, ideális fém és acél felületek rozsda- és festékmentesítésére és tisztítására. Nem használható alumínium felületek megmunkálására.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871030309
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 75 mm |
| Felfogó átmérője: | 75 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Acél |
| Anyag: | acéldrót, finom |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 140 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |





