LUX-TOOLS korongkefe 100 mm
Cikkszám 1121284Termékleírás
Cikkszám 1121284
A LUX-TOOLS csavart kivitelű tárcsakefe ideális acél és más fémek rozsdamentesítéséhez, tisztításához, festék eltávolításához. Átmérője 100 mm, a szár mérete pedig 6 mm. A kefe alumínium megmunkálására nem alkalmas.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871030552
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 100 mm |
| Felfogó átmérője: | 100 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Fém, nemesacél |
| Anyag: | Acélhuzal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 155 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |





