3 égős gázgrill 48 cm x 37 cm görgőkkel
Cikkszám 5076989Termékleírás
Cikkszám 5076989
A fekete Cumbre gázgrill három fő égővel és egy teljes, 48 cm x 37 cm méretű grillező felülettel rendelkezik, így nagy kapacitást kínál húsok, halak és zöldségek egyidejű sütéséhez.
Nagy teljesítményű 3 égős gázgrillkocsi
A főégő teljesítménye 7,5 kW. A fedél, a rakodófelület és a vezérlőfelület tartós acélból készült. A fedélen hőmérő található, így szabályozható a hőmérséklet. A grillsütő oldalai további tárolófelületet kínálnak. A két kerékkel könnyen mozgatható a gázgrill.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126097487,4007876512152
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 112,5 x 56 x 102,5 cm |
| Grillező felület méretei: | 48 x 37 cm |
| Grillező felület szélessége: | 50 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Zománcozott |
| Fedél anyaga: | Porszórt acél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 7,5 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 83 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 6 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Forgószabályzó: | Klasszikus forgószabályzó |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben nem moshatók |
| Nagyteljesítményű zóna: | 326 °C |
| Infravörös égő: | Infravörös égő nélkül |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrény nélkül |
| Falvastagság (mm): | 7 mm |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,0 kg |
| Magasság: | 102,5 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 112,5 cm |





















