Buschbeck Grenada 3 égős gázgrill (13,2 kW)
Cikkszám 5191614Termékleírás
Cikkszám 5191614
A Buschbeck Grenada 3 égős (13,2 kW) gázgrill igényes grillezést tesz lehetővé. A duplafalú fedél, a nagy oldalsó polcok és a beépített, 3,3 kW-os oldalsó égő csodálatos grillélményt biztosít. Így az öntöttvas grillen zajló grillezéssel párhuzamosan az oldalsó égőn lévő edényben vagy serpenyőben további ételeket is készíthet. A beépített rozsdamentes acél égők 13,2 kW összteljesítményükkel (3 égős modell 2 ajtóval) elegendő hőt termelnek. A fedélbe épített hőmérőnek köszönhetően a hőmérséklet könnyen ellenőrizhető, így egyenletes grillezési eredményt érhet el. Az alszerkezet két kerékkel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a kényelmes mozgatást. Kis kiegészítőként a grillsütőn egy praktikus sörnyitó is található. A csomag a szétszerelt alkatrészeket és az összeszerelési útmutatót tartalmazza.
- Gázgrill 3 rozsdamentes acél, egyenként 3,3 kW égővel
Öntöttvas grillrács 48 cm x 42 cm vagy 60 cm x 42 cm teljes felülettel
- Nagy melegentartó, feketére zománcozott rács
- Porszórt fedél hőmérővel és acél fogantyúval
- Gázpalack-tartóval felszerelt alszerkezet
- Porszórt oldalsó tálca és előlap
- Mechanikus piezo gyújtás a szabályozóban
- Műanyag vezérlőgombok
- Sörnyitó
- 2 kerék
- Csatlakozótömlővel és gáznyomás-szabályozóval
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886160014
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 134 x 60 x 113 cm |
| Grillező felület méretei: | 60 x 42 cm |
| Grillező felület szélessége: | 60 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntvény, zománcozott |
| Fedél anyaga: | Nemesacél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fekete |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 3,3 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 88 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 10 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40,0 kg |
| Magasság: | 113,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 134,0 cm |














