Campingaz Attitude 2go CV gázgrill, 43 cm x 43 cm x 65 cm
Cikkszám 5124649Termékleírás
Cikkszám 5124649
A Campingaz Attitude 2go CV gázgrill egy asztali grill, mely az elegáns, városi stílust a professzionális grillezéssel ötvözi, de ugyanakkor hordozható méretekkel rendelkezik. Így grillezhet a kertben, apró, városi erkélyen vagy kempingben is. A Campingaz Attitude 2go CV gázgrill Campingaz Blue Flame égője egyenletes hőeloszlást biztosít, teljesítménye 2,4 kW.
A 48 cm x 26 cm-es grillfelületen kreatív és ízletes ételeket süthet, főzhet és grillezhet családjával vagy barátaival. A grill hőmérővel, piezo gyújtóval és - a könnyű tisztítás érdekében - elölről kihúzható zsírfogó tálcával is fel van szerelve. A grill gázpalackkal működik (CV 470 Plus).
A gyártó adatai
Camping Gaz (Deutschland) GmbH
Am Eisernen Steg 20
35410 Hattersheim
info@campingaz.de
3138522117917
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 1 Darab |
| Összméret cm-ben: | 59,5 x 46,5 x 46 cm |
| Grillező felület méretei: | 46 x 27 cm |
| Grillező felület szélessége: | 50 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntvény, zománcozott |
| Fedél anyaga: | Porszórt acél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 2,35 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polc nélkül |
| Melegítőállvány: | Fali tartórács nélkül |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 4 |
| Mobilitás: | Hordozható |
| Érz. alkalmazási hely: | utazáshoz |
| Korpusz anyaga: | alumínium öntvény |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,9 kg |
| Magasság: | 61,0 cm |
| Szélesség: | 47,0 cm |
| Mélység: | 59,0 cm |















