Campingaz party gázgrill 200 CV 32 cm átmérő 1 égővel
Cikkszám 1024520Termékleírás
Cikkszám 1024520
A Campingaz party gázgrill 200 CV egy sokoldalú, mobil útitárs. A 32 cm átmérőjű kompakt grill több személy számára is alkalmas.
Sokoldalú
A Campingaz gázgrill különösen sokoldalúságával tűnik ki. A különböző tartozékokkal nemcsak grillezhet. A lángelosztón melegíthetők a fazekak. 1 liter víz felforralása csak kb. 4 percet vesz igénybe. A tökéletes grillélmény érdekében a kompakt grillsütő tapadásmentes grillfelülettel rendelkezik. Így már rövid előmelegítési fázis után használatra kész. A zsír és húslé közvetlenül a praktikus víztálcába csepeg. Csökkenti a füst- és lángképződést, így még gyorsabb a tisztítása. A hőellátás a forgógombbal szabályozható finoman. A piezo gyújtónak köszönhetően a grill megbízhatóan és biztonságosan indítható.
Mobil használat
Az alkalmazási területek ugyanolyan változatosak, mint az elkészítési lehetőségek. A grill parkban történő használatra, hétvégi kirándulásokra, illetve kempingezéshez ideális, vagy egyszerűen az erkélyen való használatra. A könnyű szállítás érdekében az állólábak levehetők és, az összes többi tartozékhoz hasonlóan, a grillben tárolhatók. A zárható fedél védelmet nyújt a szállítás során. A praktikus Easy-Clic zárórendszernek köszönhetően a gázpalackok mindig egyszerűen felszerelhetők. A Campingaz gázgrill a kompakt Campingaz CV300+ vagy CV470+ gázpalackokkal működik (mindkettő külön vásárolható meg).
Campingaz - több mint 65 év tapasztalat
A kempingezés és a természet szeretete, valamint a kreatív és innovatív tevékenység iránti vágy szülte Campingaz termékek felhasználóbarát, inspiráló és mégis okos megoldások, amelyek 65 év tapasztalatán alapulnak. Fogyasztók és grillezők generációi bíznak bennünk, ezt a bizalmat pedig azzal érdemeltük ki, hogy olyan biztonságos, megbízható és mutatós termékeket hozunk létre, amelyek mindig meggyőzőek.
A gyártó adatai
Camping Gaz (Deutschland) GmbH
Am Eisernen Steg 20
35410 Hattersheim
info@campingaz.de
3138522085100
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 1 Darab |
| Összméret cm-ben: | 32 x 32 x 33 cm |
| Grillező felület méretei: | Ø 32 cm |
| Grillező felület szélessége: | 40 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Nemesacél |
| Fedél anyaga: | Nemesacél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Kék-fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérő nélkül |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés nem lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 2,2 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polc nélkül |
| Melegítőállvány: | Fali tartórács nélkül |
| Munkamagasság: | 30 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 4 |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Érz. alkalmazási hely: | utazáshoz |
| Korpusz anyaga: | Acél és műanyag |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,79 kg |
| Magasság: | 32,7 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 33,2 cm |



