Campingaz party gázgrill 400 CV 36 cm átmérő 1 égővel
Cikkszám 4972600Termékleírás
Cikkszám 4972600
A Campingaz party gázgrill 400 CV egy sokoldalú, mobil útitárs. 36 cm-es átmérőjével több személy számára is alkalmas a kompakt grill.
Sokoldalú alkalmazás
A Campingaz gázgrill különösen sokoldalú. A hőellátás a forgógombbal szabályozható finoman. A piezo gyújtásnak köszönhetően a grill megbízhatóan és biztonságosan gyújtható be. A sokféle tartozékkal nemcsak grillezhet. A zárható fedél nemcsak védelmet nyújt szállítás közben, hanem megfordítva wokként is használható. A lángelosztón melegíthetők a fazekak. 1 liter víz felforralása mindössze 6 percet vesz igénybe. Ezen kívül a party grill egy forgatható grill- és érintkezőlemezzel rendelkezik. A grillfelület tapadásmentes bevonattal rendelkezik, ami megkönnyíti a tisztítást. A zsír- és húslé közvetlenül a praktikus víztálcába csepeg. Csökkenti a füst- és lángképződést, így még gyorsabb a tisztítása.
Mobil használat
A felhasználási területek éppoly sokszínűek, mint az ételek elkészítési lehetőségei. A grill parkban történő használatra, hétvégi kirándulásokra, illetve kempingezéshez ideális, vagy egyszerűen az erkélyen való használatra. A könnyű szállítás érdekében az állólábak levehetők és a grillben tárolhatók. A fogantyúknak köszönhetően a partygrill 400 CV különösen praktikus. Annak érdekében, hogy a szállítás még könnyebb legyen, egy hordtáskát is mellékelünk a csomaghoz. A Campingaz gázgrill kompakt Campingaz CV300+ vagy CV470+ gázpatronokkal működik (nem a csomag része).
Campingaz - több mint 65 év tapasztalat
A kempingezés és a természet szeretete, valamint a kreatív és innovatív tevékenység iránti vágy szülte Campingaz termékek felhasználóbarát, inspiráló és mégis okos megoldások, amelyek 65 év tapasztalatán alapulnak. Fogyasztók és grillezők generációi bíznak bennünk, ezt a bizalmat pedig azzal érdemeltük ki, hogy olyan biztonságos, megbízható és mutatós termékeket hozunk létre, amelyek mindig meggyőzőek.
A gyártó adatai
Camping Gaz (Deutschland) GmbH
Am Eisernen Steg 20
35410 Hattersheim
info@campingaz.de
3138522096045
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 1 Darab |
| Összméret cm-ben: | 36 x 36 x 42 cm |
| Grillező felület méretei: | Ø 36 cm |
| Grillező felület szélessége: | 40 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Nemesacél |
| Fedél anyaga: | Nemesacél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Kék-fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérő nélkül |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés nem lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 2,2 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polc nélkül |
| Melegítőállvány: | Fali tartórács nélkül |
| Munkamagasság: | 38 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 4 |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Érz. alkalmazási hely: | utazáshoz |
| Korpusz anyaga: | Acél és műanyag |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,92 kg |
| Magasság: | 42,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |



