Char-Broil gázgrill Professional PRO S 2 ezüstszínű rozsdamentes acél
Cikkszám 4772232Termékleírás
Cikkszám 4772232
Prémium kategóriájú, profi gázgrill 900 °C-os, nagy teljesítményű Sear égőfejjel, amellyel új szintre emelheted a grillezést.
Ha a grillezés során semmiről nem szeretnél lemondani, akkor a Professional PRO a neked való grill. Ez a grill extrákat kínál: extra forró, extra kényelmes és extrán sokoldalú. Innovatív TRU-Infrared grillrendszerünk a garancia arra, hogy a grillezett ételek belül szaftosak és puhák maradnak. Az oldalsó nagy teljesítményű Sear égőfej tökéletesíti az igazán ropogós kérget, beleértve a professzionális grillezett csíkokat is a külső oldalon. Az elektronikus SureFire gyújtásnak köszönhetően a grill gombnyomásra, teljes egészében nyílt láng használata nélkül indítható. A két alacsony fogyasztású, felfelé igazított, rozsdamentes acélból készült nagy teljesítményű égőfej maximális, egyenletes hőt termel, miközben a gázfogyasztás csekély marad. Az így keletkezett hőt a rozsdamentes acél sugárzó átadja a porcelánmázas, öntöttvas rostélynak, amely tárolja, illetve a grillezett ételnek adja tovább azt. Az extra magas, dupla falú rozsdamentes acél fedél, amely a fedélbe épített hőmérővel is rendelkezik, számos különböző ételkészítési módot tesz lehetővé. Kiváló minőségű rozsdamentes acél szerkezetének köszönhetően a Professional PRO nem csak a tekinteteket vonzza, hanem számos praktikus extrával is rendelkezik. Az ergonomikus kialakítású, krómozott forgatható gombok forgatásakor pirosan világít a LED. Ez nem csak a modern formatervet képviseli, hanem a gázáramlás jobb ellenőrizhetőségéről is gondoskodik. Egy nagy rozsdamentes acél ajtó rejti el a grill belső terét, amely egy legfeljebb 11 kg-os gázpalackokhoz alkalmas tartót kínál. A grill a sokoldalúságot és a grill egyedivé tételét új szintre emelő MADE2MATCH rendszerünknek köszönhetően tetszés szerint alakítható ki. A rozsdamentes acélból készült oldalsó rakodófelület lehajtható, hogy a grillt helytakarékosan lehessen felállítani vagy tárolni. Négy darab nagy teherbírású kerekének köszönhetően a grill kényelmesen a kívánt helyre tolható, és ott a két kerékrögzítő használatával stabilan állítható le. A szabályozónál egy kijelző tájékoztat a gázpalack töltésszintjére, így többé nem érhet váratlanul a palack kiürülése. A beépített sörnyitónak köszönhetően egy pillanat alatt felnyithatók a hűtött italok. A grillezés még soha nem volt ilyen egyszerű!
A gyártó adatai
Char‑Broil Europe GmbH
Gasstraße 4c
22761 Hamburg
info-eu@charbroil.com
4260547594370
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 2 Darab |
| Grillező felület méretei: | 47,8 x 44,5 cm |
| Fedél anyaga: | Nemesacél, acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Ezüst |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Gyújtás: | Elektromos gyújtással |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 90,5 cm |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Korpusz anyaga: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 45,9 kg |
| Magasság: | 124,7 cm |
| Szélesség: | 54,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |













