Hyde 3 SIKR Turbo Enders® BBQ gázgrill
Cikkszám 5226352Termékleírás
Cikkszám 5226352
Fedezze fel a grillezés jövőjét innovatív kerámiaégőnkkel, mely akár 800 °C-os infravörös felső hőt biztosít! Akár egy tökéletes, szaftos steaket szeretne sütni, akár egy ropogósra sült pizzát, vagy ha egy kitűnő créme brulée-t kíván készíteni, a CRUSTER® új szintre emeli grillezési képességeit.
800 °C TURBO ZONE™ - A kb. 4,1 kW-os teljesítménnyel pillanatok alatt forró hőmérsékletet érhet el a páratlan kérgesítéshez, a zománcozott öntöttvas SWITCH GRID™ rács pedig a grillezési lehetőségek széles körét teszi elérhetővé.
A SIMPLE CLEAN™ technológiának köszönhetően a tisztítás gyerekjáték: Az égéstér rozsdamentes acél alkatrészei szerszámok nélkül eltávolíthatók. A praktikus GN 1/2 tárolóban, mely egy kiváló minőségű bambusz vágódeszkát is tartalmaz, higiénikusan tárolhatja az ételeket.
A nagy teljesítményű oldalégővel (kb. 3,2 kW) és egy 11 kg-os gázpalack elhelyezését biztosító szekrénnyel is felszerelt CRUSTER®-ben mindent megtalál, amire a felejthetetlen grillpartikhoz szüksége lehet.
A gyártó adatai
Enders Colsman AG
Brauck 1
Werdohl
58791 Enders Colsman AG
service@enders-germany.com
4000591017384
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 126 x 61 x 116 cm |
| Grillező felület méretei: | 53 x 41,5 cm |
| Grillező felület szélessége: | 55 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntöttvas |
| Fedél anyaga: | Porszórt szénacél és rozsdamentes acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fekete-szürke |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 10,8 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égővel |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | 800 fokra felmelegíthető |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 118 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 15 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Forgószabályzó: | Klasszikus forgószabályzó |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók |
| Nagyteljesítményű zóna: | 800 °C |
| Infravörös égő: | Infravörös égővel |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrénnyel |
| Falvastagság (mm): | 3 mm |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 42,0 kg |
| Magasság: | 116,0 cm |
| Szélesség: | 127,2 cm |
| Mélység: | 55,8 cm |































