Jamestown 4 égőfejes gázgrill Knox II
Cikkszám 5196019Termékleírás
Cikkszám 5196019
A Jamestown Knox II 4 égőfejes gázgrill nagyméretű, 74 cm x 43 cm-es grillfelülettel és robusztus, öntöttvasból készült grillrácsokkal rendelkezik, amelyek ideálisan gondoskodnak a hő egyenletes eloszlásáról. A porszórt acélház és a beépített hőmérővel ellátott fedél hosszú élettartamot és precíz grillezést biztosít.
Sokoldalú grillélmény
4 külön szabályozható rozsdamentes acél égőfejével és lenyűgöző, 14,7 kW összteljesítményével a gázgrill sokféle ételkészítési lehetőséget kínál. Az Devil's Zone-nak köszönhetően akár 800 °C-os csúcshőmérséklet is elérhető - tökéletes steakhez. A gázüzemű, oldalsó égőfej kibővíti a főzési lehetőségeket, például szószok vagy köretek készítéséhez.
Ergonómia és kényelem
A 89 cm-es munkamagasságnak köszönhetően ön kényelmesen és hátkímélő módon grillezhet. A beépített oldalsó asztalok további helyet kínálnak a grilleszközök vagy a hozzávalók számára. A rozsdamentes acélból készült melegentartó rács a tálalásig egyenletes hőmérsékleten tartja az ételeket.
Mobilitás és egyszerű kezelés
A stabil görgőknek köszönhetően a Jamestown Knox II könnyen mozgatható, és ideális a kertben történő használatra. A piezo gyújtónak köszönhetően a gázgrill a legrövidebb idő alatt elindítható, míg a jól szigetelt fedél optimálisan megtartja a hőt.
A teljesítmény és a pontosság kombinációja
Akár szaftos steakek, ropogós zöldségek vagy szószok az oldalégőn - a Jamestown Knox II sokoldalúsága önmagáért beszél. A grill kompatibilis a moduláris grillrendszerekkel, és olyan ambiciózus grillezőknek való, akik értékelik a kiváló minőségű felszerelést és a tökéletes eredményeket.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873218439
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 4 Darab |
| Összméret cm-ben: | 134 x 59 x 115 cm |
| Grillező felület méretei: | 74 x 43 cm |
| Grillező felület szélessége: | 75 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntöttvas |
| Fedél anyaga: | Porszórt acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | 800 fokra felmelegíthető |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 89 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 19 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Forgószabályzó: | Klasszikus forgószabályzó |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben nem moshatók |
| Nagyteljesítményű zóna: | 800 °C |
| Infravörös égő: | Infravörös égővel |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrénnyel |
| Falvastagság (mm): | 0,8 mm |
| Burkolat szín: | Fekete |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 58,0 kg |
| Magasság: | 118,0 cm |
| Szélesség: | 144,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |

























