Jamestown Grill Kane 6 gázgrill 6 égő
Cikkszám 5387568Termékleírás
Cikkszám 5387568
A Jamestown Grill Kane 6 grillsütő valóságos kerti erőmű, amely minden grillpartit fergeteges eseménnyé varázsol. A 6 külön-külön kezelhető, nemesacél égővel és az erőteljes, 21 kW összteljesítmény révén Ön teljes mértékben kézben tarthatja a különböző hőmérsékleti zónák szabályozását. A nagy méretű, 90,5 x 41,5 cm-es grillezőfelület egyszerre akár 14 steaknek is elegendő helyet kínál, így nagy létszámú vendégsereget is könnyedén elláthat. Az erős öntöttvas grillrácsoknak köszönhetően nemcsak a steak lesz tökéletes, hanem az optimális hőtárolásról is gondoskodik.
Profi berendezés a legmagasabb szintű igényekhez
Az új gázgrill legfőbb vonzerejét a porszórt acélból készült, jól átgondolt szerkezet és a kiváló minőségű 430-as nemesacélból készült fedél adja. A fedélbe épített hőmérő segítségével mindig pontosan nyomon követheti a sütőtér hőmérsékletét, a piezo-gyújtás pedig gondoskodik a biztonságos és gyors begyújtásról. Külön kiemelendő a beépített oldalsó főzőlap, amellyel a köreteket vagy a mártásokat is közvetlenül a grillen készítheti el anélkül, hogy állandóan a konyhába kellene szaladgálnia. A lehajtható oldalsó asztallap további munkaterületet biztosít, a praktikus alsó szekrényben pedig rendezetten és könnyen elérhető helyen tárolhatja eszközeit.
Rugalmasság és kényelem a grillezés során
Függetlenül attól, hogy közvetlenül a grillrácson grillez magas, akár 360 °C-os hőmérsékleten, vagy kíméletesen párol - a mobil kerekes grillsütő alkalmazkodik az Ön kulináris preferenciáihoz. A stabil görgőkön könnyedén a kívánt helyre mozgathatja a Jamestown Kane-t az erkélyen vagy a kertben. Grillezés után a nemesacélból készült melegen tartó rács megfelelő hőmérsékleten tartja az ételt, így az hosszabb ideig élvezhető marad. A klasszikus forgókapcsolók biztosítják az intuitív kezelést, a 87 cm-es munkamagasság pedig gondoskodik róla, hogy még az órákon át tartó grillezés is hátkímélő és kényelmes legyen.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873305085
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 6 Darab |
| Grillező felület szélessége: | 53 cm |
| Grillrostély anyaga: | Öntöttvas |
| Fedél anyaga: | 430-as rozsdamentes acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fekete-nemesacél |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 21 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 87 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 14 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Forgószabályzó: | Klasszikus forgószabályzó |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben nem moshatók |
| Nagyteljesítményű zóna: | 360 °C |
| Infravörös égő: | Infravörös égő nélkül |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrénnyel |
| Falvastagság (mm): | 0,8 mm |
| Grill típus: | Álló grillsütő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 47,5 kg |
| Magasság: | 107,3 cm |
| Szélesség: | 134,5 cm |
| Mélység: | 53,0 cm |

























