Jamestown Knox 4 égős gázgrill
Cikkszám 4717229Termékleírás
Cikkszám 4717229
Csak kapcsolja be, és már kezdődhet is a grillezés. A Jamestown Knox 4 égős gázgrill mindent tud, amire szükség van ahhoz, hogy finom grillezett ételeket készítsen az egész család számára. A grillkocsi számos extrával rendelkezik, például infravörös égőfejjel, oldalsó főzőrésszel és tágas alsó szekrénnyel. Pillanatok alatt elkészíthet egy teljes grillezett menüt - mindezt füst, kosz és tűzgyújtás nélkül.
Jamestown - Taste something different
A grillezésnél nem az a lényeg, hogy nagy show-t rendezzünk: sokkal fontosabb az, hogy kizárólag a család és a barátok, megfelelő összetevők és egy erre alkalmas grill társaságában töltse az időt. A Jamestown egy kiválóan kialakított és könnyen ápolható gázgrillt kínál ehhez. A 68,5 cm x 44,5 cm-es, öntöttvas ráccsal rendelkező grillezőfelület elég helyet kínál az egész család számára készített húsoknak és zöldségeknek. Kiváló minőségű, zománcozott öntöttvasból készült, így optimálisan tartja a hőt. A készre grillezett fogások melegen tartásához a gázgrill egy melegentartó ráccsal rendelkezik.Gázgrill oldalsó égővel és infravörös égővel
Az oldalsó égőn a grillezéssel párhuzamosan ízletes szószokat készíthet egy fazékban, vagy serpenyőben ropogós szalonnát piríthat a hamburgerekhez. A bal oldali oldalsó asztalba integrált infravörös égő ideális a steakek tökéletesre grillezéséhez. Az akár 800 °C-os hőmérsékleteknek köszönhetően ezek kívül szép ropogósak, belül viszont tökéletesen szaftosak maradnak.Nagy teljesítményű 4 égős gázgrill betekintő ablakkal
A kiváló minőségű rozsdamentes acél égők a piezo gyújtás révén gyorsan meggyújthatók, és 20,5 kW-os összteljesítményt érnek el. Az égőfejek egymástól függetlenül szabályozhatók, így akár arra is van lehetőség, hogy csak a grillezőfelület egyik oldalát lássa el közvetlen hővel. Zárt fedélnél közvetett grillezésre is sor kerülhet. A 6 darab világító kezelőgomb nem csak szemet gyönyörködtető látványt nyújt, hanem azt is mutatják, hogy melyik égőfej van meggyújtva. A fedélbe épített hőmérő mutatja a sütőtér hőmérsékletét. A fedélben lévő üvegbetétnek köszönhetően bármikor rápillanthat a húsra, és ehhez nem is kell felnyitni a fedelet. Ez azt jelenti, hogy semmilyen hőmérséklet-veszteségre nem kerül sor.Az élet élvezet - Jamestown grillkocsi kényelmes extrákkal
A könnyű mozgatás érdekében a grill görgőkkel van felszerelve. Emellett egy tágas alsó szekrénnyel is rendelkezik, amelyben legfeljebb 11 kg-os gázpalackok tárolhatók. Ha nem használja a két oldalsó égőt, letakarhatja őket, így praktikus tárolófelületként szolgálhatnak.Betétek minden alkalomra: használja az ötletes moduláris rendszert
Azért, hogy a grillezés még nagyobb élmény legyen, a Jamestown egy ötletes moduláris rendszert kínál. Ehhez a grillrácsban található betét egyszerűen kicserélhető, és a grill a különböző betétekkel (ezek külön vásárolhatók meg) hússütéshez, wokként vagy pizzasütéshez használható.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126093885
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 4 Darab |
| Grillező felület méretei: | 68,5 x 44,5 cm |
| Grillező felület szélessége: | 70 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntvény, zománcozott |
| Fedél anyaga: | Porszórt acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 20,5 kW |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | 800 fokra felmelegíthető |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 90 cm |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 58,0 kg |



















