Jamestown Maddox 4 égős gázgrill
Cikkszám 4412938Termékleírás
Cikkszám 4412938
A Jamestown Maddox 4 égős gázgrill a grillezés korlátlan élményét nyújtja, és néhány perc alatt készen áll a használatra. A grillkocsinál nincs füst, kosz és szennygyújtás, viszont a tökéletes grillezés élményét biztosítja a barátok és a család számára. Ehhez közvetlen és közvetett grillezéssel számos fogás elkészíthető.
Devil's Burner - gázgrill infravörös égővel
A beépített Devil's Burner infravörös oldalsó égőn tökéletesen grillezhetők a steakek. A magas, akár 800 °C-os hőmérsékletnek köszönhetően a steakek ropogós bevonatot kapnak, nagyszerű sült ízekkel, belül viszont szaftosak maradnak. Amikor nem használják, a felület plusz tárolóhelyként szolgálhat.Jamestown - Taste something different
A grillezésnél a jól eltöltött idő a lényeg: jó barátokkal, finom hozzávalókkal és egy kiváló minőségű grillel a grillezés biztosan sikeres lesz. Ehhez kínál a Jamestown egy könnyen kezelhető, kiváló minőségű gázgrillt.Nagy teljesítményű 4 égős gázgrill az egyedülálló grillezési élményért
A grillkocsi négy égőfejjel van felszerelve, amelyek nagy, 14 kW-os összteljesítménnyel rendelkeznek. Ezek igény szerint egyesével is kezelhetők, és fokozatmentesen állíthatók be a kívánt intenzitásra. Piezo gyújtásának köszönhetően a gázgrill gyorsan és egyszerűen indítható. A fedélbe épített hőmérőnek köszönhetően mindig szem előtt lesz a hőmérséklet. A kiváló minőségű, zománcozott öntöttvasból készült grillrács 71,5 cm x 41,5 cm-es felületével sok helyet kínál a húspogácsák, húsok és zöldségek számára. A melegentartó ráccsal ráadásul melegen tarthatja azokat a fogásokat, amelyeket csak később fogyasztanak el.Az élet élvezet - Jamestown grillező állomás praktikus extrákkal
Görgőinek köszönhetően a grill könnyedén a kívánt helyre szállítható. Tágas alsó szekrényében legfeljebb 11 kg-os gázpalackok számára kínál tárolóhelyet. Emellett a grillkocsi egy felhajtható oldalsó asztallal is rendelkezik, amelyen elérhető közelségben tarthatók a grillezéshez használt eszközök.Betétek minden alkalomra: az ötletes moduláris rendszer
A praktikus moduláris rendszernek köszönhetően a Jamestown gázgrill a megfelelő betétekkel (amelyek külön vásárolhatók meg), hús- és egyéb ételek sütéséhez, valamint wokként is használható, hogy a grillezés még nagyobb élmény legyen.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126004287
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 4 Darab |
| Összméret cm-ben: | 136 x 54,4 x 115,5 cm |
| Grillező felület méretei: | 71,5 x 41,5 cm |
| Grillező felület szélessége: | 80 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntvény, zománcozott |
| Fedél anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 14 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | 800 fokra felmelegíthető |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 89 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 15 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 47,0 kg |





















