Jamestown Percy 3 égős gázgrill
Cikkszám 3939436Termékleírás
Cikkszám 3939436
Nyissa meg, és már kezdődhet is a grillezés - igazán jó, igazán finom és igazán egyszerű. A Jamestown Percy 3 égős gázgrillel néhány percen belül megkezdheti a grillezést. És teheti mindezt füst, piszok és parázs nélkül, de a lehető legélvezetesebb módon. Mindegy, hogy barátok és családtagok körében tart egy kellemes estét, vagy egy nagyobb összejövetelt rendez: ezzel a gázgrillel a legfinomabb ételeket varázsolhatja az asztalra. A gázgrill közvetlen és közvetett grillezést is lehetővé tesz, így a klasszikus grillkolbásztól kezdve a több munkát igénylő sültekig bármire van lehetőség. És amíg a hús sül az égőkön, addig a praktikus főzőlapon (2,1 kW) ízletes köretek készíthetők serpenyőben, fazékban vagy zöldséges kosárban.
Jamestown - Taste something different
A grillezés komoly dolog. A grillezés ősi szokás. Grillezésnél nem számít a külcsíny. Csak az, hogy jól érezzük magunkat. Nem kell ehhez más, mint jó barátok, a család, minőségi alapanyagok - és egy jó minőségű grill. Erre törekszik a Jamestown: a grillezés ismerőinek és kedvelőinek kedvenc márkája.
Ez a gázgrill valódi minőséget kínál. Kiváló kidolgozás és könnyű kezelés jellemzi. A könnyen ápolható rácsnak és a kivehető zsírfogó tálcának köszönhetően pedig a tisztítása is gyorsan elvégezhető. A három nagy teljesítményű rozsdamentes acél égő a 12,6 kW-os összteljesítmény révén kiválóan melegít. Ezek külön-külön szabályozhatók, egymástól függetlenül is begyújthatók, és fokozatmentesen a kívánt intenzitásra állíthatók be. Így pontosan a kívánt hőmérsékleten történhet a grillezés. A különösen gyors és egyszerű indítás érdekében a gázgrill elektronikus gyújtással rendelkezik. Tüzelőanyagként propán- vagy butángáz használható. Ezek 5 kg-os vagy 11 kg-os palackban vásárolhatók meg. A hőmérséklet optimális felügyeletét és szabályozását a fedélbe beépített hőmérő segíti.
A nagy, 60,5 cm x 41 cm (Sz x Mé) méretű grillrács rengeteg helyet kínál steakek, húspogácsák, csirkék vagy egyéb finomságok számára. Elnyűhetetlen, zománcozott acélból készült. Ez nem csak könnyen ápolható, hanem rendkívül strapabíró is. Ráadásul az ételek melegen tartásáról egy 65 cm x 13,3 cm-es melegen tartó rács gondoskodik.
Élvezze az életet - a Jamestown grillek praktikus extráival
Felépítésével és kényelmes extráival a gázgrillt arra tervezték, hogy nagyszerű sütögetést tegyen lehetővé az Ön és vendégei számára. A két, gumírozott futófelülettel ellátott keréknek köszönhetően a grill kényelmesen a grillezés kívánt helyre tolható vagy a téli raktározási helyére mozgatható. A grill belsejében tárolható a gázpalack. Az oldalsó asztalon elérhető közelségben helyezhetők le a grillezett ételek, valamint a grillezési segédeszközök. Ha pedig nincs szükség az asztalra, akkor egyszerűen behajtható. A Percy grillt egy konyharuhatartó teszi teljessé.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124818909
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 110 x 57 x 136 cm |
| Grillező felület méretei: | 60,5 x 41 cm |
| Grillező felület szélessége: | 70 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Zománcozott acél |
| Fedél anyaga: | Nemesacél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fehér |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 31,5 kg |





