Landmann gázgrill Triton pts 3.0 fekete
Cikkszám 5195862Termékleírás
Cikkszám 5195862
Dupla falú fedél és ajtók.
Magas minőségű, hőálló fényezés.
3 db rozsdamentes acél csőégő.
2 részes, zománcozott öntöttvas rácsszett.
Grillfelület: 65 cm x 44 cm.
PTS főzőrendszer.
Zománcozott melegentartó rács.
Zománcozott égővédők, tűztér és zsírfogó edény.
Fedélbe épített hőmérő.
Zárható kocsiszekrény.
Könnyen eltávolítható zsírtálca.
Égőnkénti piezzo gyújtás.
4 db rögzíthető kerék.
Akár 12 főre.
A gyártó adatai
Landmann Germany GmbH
Stormarnring 14
22145 Stapelfeld
service@landmann.de
4000810129324,4065829005335
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 142 x 56,5 x 120 cm |
| Grillező felület méretei: | 65 x 44 cm |
| Grillező felület szélessége: | 70 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntvény, zománcozott |
| Fedél anyaga: | Nemesacél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés nem lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 10,5 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | nem magas hőmérsékletű zóna |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Korpusz anyaga: | Acél |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 45,8 kg |
| Magasság: | 121,5 cm |
| Szélesség: | 140,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |



















