OBI Hudsonville háromégős gáz- és faszenes grill
Cikkszám 3469343Termékleírás
Cikkszám 3469343
Az OBI Outdoor Living Hudsonville gáz- és faszenes grill háromégős kombinációjával minden kívánság teljesíthető, hogy a grillezés nagyszerűen sikerüljön. Élvezze a grillezés lehető legnagyobb élményét, de nemcsak a tipikus faszenes ízzel, hanem a gázgrillek összes előnyével is. A közvetlen grillezés mellett ez a kombináció azt is lehetővé teszi, hogy közvetett grillezéssel különösen kíméletesen és egyenletesen készítse el a grillezett ételeket. Emellett ezen a grillsütőn mindent elkészíthet, amit a konyhában is lehetne - praktikus, minden egy helyen.
A kombinált grill két, egymástól teljesen különálló tűztérből és kiváló minőségű öntöttvasból készült grillrácsokkal, valamint melegentartó rácsokkal rendelkezik. A fedélben elhelyezett hőmérő segít abban, hogy egyedi hőmérsékletet válasszon ki a grillezett étel számára. A praktikus oldalsó grillen további fogásokat készíthet el egy serpenyőben, fazékban vagy zöldségkosárban.
A faszenes rész 42 cm x 43 cm-es grillező felülete állítható magasságú szénszinttel rendelkezik. A grillezési hőmérséklet egy emelőszerkezettel optimálisan szabályozható. A grillezett étel hőmérséklete attól függően változik, hogy milyen messze van a parázs a grillrácstól.
A három külön szabályozható rozsdamentes acél égő teljesítménye 14 kW. Nagyon hosszú élettartamúak, forgó szabályozóikkal egymástól függetlenül gyújthatók be, és fokozatmentesen állíthatók a kívánt intenzitásra. A 62 cm x 43 cm-es grillező felület nagy helyet kínál a grillezett ételek számára.
A faszenes grill alatti tárolóhely elég helyet kínál az ételek, edények vagy a terítékek számára. A grillsütő emellett egy praktikus akasztóléccel is rendelkezik a grillcsipesz vagy az edényfogó számára. A kiváló minőségű grillsütő emellett négy stabil kerékkel is rendelkezik, így kényelmesen a kívánt helyre tolható.
Moduláris rendszer grillező betétekkel a legnagyobb élvezethez
Használja a bővítményeket például pizza, steak vagy zöldségek tetszés szerinti elkészítéséhez. A külön kapható, exkluzív betétek segítségével sok praktikus eszközzel egészítheti ki grillsütőjét.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124797426
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 61 x 70 x 161 cm |
| Grillező felület méretei: | 42 x 43 cm |
| Grillező felület szélessége: | 50 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntvény |
| Fedél anyaga: | Nemesacél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Szürke |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70,2 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 161,0 cm |
| Mélység: | 61,0 cm |











