UNIQ 3 IK Cruster Enders® BBQ gázgrill
Cikkszám 5226360Termékleírás
Cikkszám 5226360
Bemutatjuk az Ultra-hot CRUSTER®-t: a tökéletes grillezési élmény, mely új szintre emeli kulináris alkotásait. A sokoldalú, állítható dőlésszögű CRUSTER® kerámiaégő lenyűgöző, 800°C-os infravörös felső hőt biztosít a tökéletes eredmény érdekében minden egyes alkalommal - akár egy tökéletes steaket vagy egy ropogós pizzát kíván sütni, vagy egy finom créme brulée-t karamellizálni.
A 800°C TURBO ZONE™ (kb. 4,2 kW) fejlett infravörös rácsa rendkívül magas hőmérsékletet ér el, így villámgyorsan kérgesítheti sültjeit, hogy azok magukba zárják az ízeket és ínycsiklandóan ropogósak legyenek. A SWITCH GRID™ tartós, zománcozott öntöttvas rácsa a grillezési lehetőségek végtelen tárházát kínálja, míg a SIMPLE CLEAN™ rendszerrel gyerekjáték a karbantartás. Az égéstér kivehető, rozsdamentes acél alkatrészei problémamentes, szerszámot nem igénylő tisztítást biztosítanak.
A nagyobb kényelem érdekében a praktikus GN 1/2 tárolóban, melyet egy bambusz vágódeszka egészít ki, higiénikusan tárolhatja grillezett ételeit. A nagy teljesítményű oldalégő (kb. 3,5 kW) még sokoldalúbbá teszi a grillt, a 11 kg-os gázpalack pedig biztonságosan tárolható az alsó szekrényben, így semmit nem kell mozgatnia, és zavartalanul grillezhet.
Tapasztalja meg az Ultra-hot CRUSTER® erejét, precizitását és praktikusságát - a magas hő itt magas teljesítménnyel párosul.
A gyártó adatai
Enders Colsman AG
Brauck 1
Werdohl
58791 Enders Colsman AG
service@enders-germany.com
4000591017438
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 3 Darab |
| Összméret cm-ben: | 143,5 x 58 x 118,5 cm |
| Grillező felület méretei: | 62,5 x 45 cm |
| Grillező felület szélessége: | 65 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntöttvas |
| Fedél anyaga: | Öntöttvas és rozsdamentes acél |
| Oldalégővel: | Oldalégővel |
| Szín: | Fekete-nemesacél |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés nem lehetséges |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Összteljesítmény (kW): | 11,6 kW |
| Hátsó égővel: | hátsó égővel |
| Magas hőmérséklet (800 fok): | 800 fokra felmelegíthető |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Munkamagasság: | 90 cm |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 15 |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Forgószabályzó: | Klasszikus forgószabályzó |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók |
| Nagyteljesítményű zóna: | 800 °C |
| Infravörös égő: | Infravörös égővel |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrénnyel |
| Falvastagság (mm): | 3 mm |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 57,0 kg |
| Magasság: | 118,5 cm |
| Szélesség: | 144,5 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |

































