Weber Q 1200 Blackline gázgrill
Cikkszám 4306908Termékleírás
Cikkszám 4306908
A Weber Q 1200 Blackline gázgrill 1 nemesacél égőfejjel, öntöttvas ráccsal, beépített hőmérővel és kis gázpalackhoz szükséges reduktorral felszerelt. Rácsméret: 43x32 cm. A 11 kg-os palackkal való használathoz a 3853090 cikkszámú átalakító szükséges!
A gyártó adatai
Kave & Hütö Profi Kft.
Buda rsi 46
1118 Budapest
gabor.gyorfi@khprof.hu
77924026706
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Főégők száma: | 1 Darab |
| Grillező felület méretei: | 43 x 32 cm |
| Grillező felület szélessége: | 50 cm-ig |
| Grillrostély anyaga: | Öntöttvas |
| Fedél anyaga: | Nemesacél, acél |
| Oldalégővel: | Oldalégő nélkül |
| Szín: | Fekete |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Gyújtás: | Elektromos gyújtással |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Melegítőállvány: | Fali tartórács nélkül |
| Korpusz anyaga: | alumínium öntvény |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 45,6 kg |
| Magasság: | 39,4 cm |
| Szélesség: | 103,9 cm |
| Mélység: | 42,0 cm |



