Blanco Favos 45 S silgranit mosogatótálca jázmin excenter nélkül tartozékok
Cikkszám 4807335Termékleírás
Cikkszám 4807335
Blanco Favos 45 S silgranit mosogatótálca, jázmin, excenter nélkül, doboz nélkül, egymedencés csepegtetővel. Bűzelzáró szifon nem alaptartozék. Alaptartozék: lefolyógarnitúra. Opcionális tartozék: lefolyó távműködtető. 45 cm-es szekrényméret. Beépítési méret: 860 mm x 435 mm.
A gyártó adatai
BLANCO GmbH+CO. KG.
Flehinger Strasse 59
75038 Oberderdingen
info@blanco.de
5999561058016,5999561055954
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Egyéb színek |
| Forma: | Szögletes |
| Csaptelep helye: | Reverzibilis |
| Csepegtető tálca: | Reverzibilis |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,0 kg |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 43,5 cm |
| Mélység: | 86,0 cm |



